Polski Biznes

Emsalo-Gum Małgorzata Elikowska

62-081 Przeźmierowo ul. Rzemieślnicza 13

tel.: 61 814-29-65,rok założenia firmy: 1983

PLEN
Emsalo-Gum Małgorzata Elikowska

Jesteśmy firmą rodzinną. Od 1983 roku robimy wszystko, aby każdy klient wyjeżdżał z naszej firmy zadowolony.
Zajmujemy się głównie produkcją uszczelnień do maszyn pracujących w przemyśle spożywczym. Naszymi klientami są browary, przetwórnie owocowo-warzywne, mleczarnie, firmy rozlewające napoje, produkujące czekolady i cukierki itp. Ale w naszej ofercie mamy także wyroby do maszyn pakujących, poligraficznych, myjek, płuczek oraz uszczelnienia techniczne (oringi, simmeringi itp). W naszym asortymencie znajdują się także specjalistyczne kleje oraz masy klejąco-uszczelniające, środki smarne i konserwujące (LOCTITE, WIKO).
Naszym atutem jest możliwość krótkoseryjnej produkcji – dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko przestawiać produkcję i wykonać zlecenie w ekspresowym terminie. Mamy również możliwość wdrażania dużych produkcji.
Dzięki długotrwałej współpracy z kooperantem wykonującym formy i niezbędne oprzyrządowanie, nasze ceny na wdrażanie nowych produkcji są naprawdę konkurencyjne.
Współpracujemy również z innymi producentami branży gumowej, dzięki czemu nasza oferta jest naprawdę szeroka i nieustannie się powiększa. W obecnej chwili posiadamy w asortymencie ponad 7000 rodzajów uszczelnień. W tak szerokiej gamie produktów nie sposób nie znaleźć potrzebnego produktu.