Polski Biznes

YOSHI PHU Ogrzewanie nadmuchowe, Klimatyzacja, Nagrzewnice, Klimatyzatory

94-035 Łódź ul. Bratysławska 8a

tel.: (42) 6 822 944, 509 311 321, biuro sprzedaży

fax: (42) 6 822 944


rok założenia firmy: 2002

PLEN

NIP: 772-122-55-95

Obszar działalności firmy:
Polska


Ilość pracowników: 2-5

YOSHI PHU  Ogrzewanie nadmuchowe, Klimatyzacja, Nagrzewnice, Klimatyzatory

YOSHI PHU jest przedsiębiorstwem w całości posiadającym kapitał polski. Działa na rynku budowlanym od 2002 roku. Przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż i montaż systemów grzewczych oraz klimatyzacyjnych.

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem włoskiej firmy ITM Italia. Od 2002 roku zajmujemy się sprzedażą i serwisem nadmuchowych urządzeń grzewczych oraz myjek wysokociśnieniowych.

W swojej ofercie posiadamy mobilne nagrzewnice powietrza, które są doskonałym rozwiązaniem w obiektach, gdzie potrzeba szybkiego i taniego ogrzewania. Mają one zastosowanie przy ogrzewaniu hal produkcyjnych, magazynów, budów w trakcie realizacji, myjni, stacji diagnostycznych i wulkanizacyjnych, namiotów, warsztatów itp..

Oferujemy również szeroką gamę myjek wysokociśnieniowych, półprofesjonalnych, profesjonalnych, do zastosowań przemysłowych i do użytku domowego. W zależności od potrzeb proponujemy modele zimnowodne lub gorącowodne.

W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju agregaty prądotwórcze firmy GEKO:
- dużej wytrzymałości
- profesjonalne
- superciche

Jesteśmy również bezpośrednim przedstawicielem na region łódzki urządzeń klimatyzacyjnych marki ROMIX.

Proponujemy pełne spektrum klimatyzatorów ROMIX, które zadowoli nawet najwybredniejszego klienta. Zaczynając od klimatyzatorów przenośnych, poprzez ścienne, kasetonowe, podstropowo - przypodłogowe, aż po klimatyzatory kanałowe. Dla najbardziej wymagających proponujemy nowoczesne, bardzo oszczędne, jednostki inwerterowe. Wszystkie urządzenia (poza klimatyzatorami przenośnymi) posiadają opcje chłodzenia i grzania, co pozwala na stworzenie odpowiedniego mikroklimatu przez cały rok. Funkcjonalność i szeroka gama produktów pozwalają wybrać urządzenie idealnie dostosowane do Państwa potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy także urządzenia wielu renomowanych producentów klimatyzatorów między innymi
: DAIKIN, LG, EKA, MIDEA, SANYO, MCQUAY, MITSUBISHI itp.


Zapewniamy profesjonalny dobór urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta, fachową obsługę serwisową gwarancyjna oraz pogwarancyjną.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY