Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Armacell Poland Sp. z o.o.

Telefon:
71 3175025,
E-mail:
Armacell Poland Sp. z o.o.
Produkt - informacje
Nazwa produktu:

Izolacja kauczukowa

Nazwa rozszerzona:

Izolacje kauczukowe

Izolacja kauczukowa Izolacje kauczukowe

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Typ/Model:
ARMAFLEX ACE PLUS
Marka:
Armacell
Znaki jakości:
  • Atest higieniczny
  • Aprobata Techniczna
Załączniki:
Towar oferuje:
producent
Opis produktu:
Armaflex ACE to najlepiej rozpoznawalny na rynku polskim materiał izolacyjny do zastosowań w chłodnictwie i klimatyzacji.
Przez lata obecności na rynku Armaflex ACE zdobył sobie uznanie zarówno wśród inwestorów jaki i wykonawców, którzy docenili oferowaną jakość, stałość parametrów oraz trwałość Armaflexu.
Armaflex ACE Plus to posiadająca jeszcze lepsze parametry techniczne izolacja, która wyznacza nowe standardy, oferując sprawdzoną i potwierdzoną przez niezależne instytuty euroklasę ogniową i odpowiadające wymogom polskiego prawa właściwości izolacyjne.
Armaflex ACE Plus to elastyczna izolacja na bazie kauczuku syntetycznego, zabezpieczająca przed kondensacją pary wodnej na instalacjach klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych.
Armaflex ACE Plus znakowany jest znakiem CE, co oznacza, że spełnia wymogi Zharmonizowanej Europejskiej Normy Wyrobu Budowlanego PN-EN 14304:2009 i podlega ciągłej kontroli jakościowej deklarowanych parametrów oraz właściwości ogniowych, które potwierdzone są w wymaganym przez prawo Certyfikacie Stałości Właściwości Użytkowych Wyrobu.

Wysoce elastyczny materiał izolacyjny o zamkniętej strukturze komórkowej, cechujący się wysoką odpornością na dyfuzję pary wodnej i niską
przewodnością cieplną.
Materiał:
Plastyczna pianka na bazie syntetycznego kauczuku. Warstwa samoprzylepna: reagująca na nacisk warstwa samoprzylepna na bazie
zmodyfikowanego akrylu na osnowie siatkowej, osłonięta folią polietylenową.
Zastosowanie:
Izolacja/ochrona rur, kanałów wentylacyjnych, zbiorników, (także kształtek i armatury) w chłodnictwie przemysłowym i użytkowym, klimatyzacji,
ogrzewnictwie, technice sanitarnej oraz zakładach przetwórczych, stosowana w celu zapobiegania kondensacji i oszczędności energii.
Nadzór:
(kontrola jakości)
Cały asortyment podlega oficjalnej kontroli niezależnych instytutów badawczych oraz jednostki notyfikowanej (GSH) jak również wewnętrznej
kontroli jakości w fabryce zgodnie z normą PN-EN 14304, przy zastosowaniu procedury przewidzianej w normie EN 13172.

SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes