Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Wirr

Telefon:
61 810 69 56 ; Tel. Kom. : +48 606462115,
E-mail:
 Wirr
Produkt - informacje
Nazwa produktu:

Prasy do beczek

Nazwa rozszerzona:

Prasy i belownice HSM wielkopolskie

Prasy do beczek Prasy i belownice HSM wielkopolskie

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Marka:
HSM
Warunki handlowe:
do uzgodnienia
Towar oferuje:
dystrybutor
Transport:
do uzgodnienia
Opis produktu:
W celu zmniejszenia objętości o nawet 95 % papieru, kartonów, folii, beczek a tym samym redukcji kosztów magazynowania i transportu odpadów stosuje się prasy belujące.

Prasy do beczek HSM FP 3000

Siła nacisku tłoka wynoszącej 270 kN nadają się doskonale do prasowania lekkich beczek metalowych lub beczek obręczowanych.

Prasy do beczek charakteryzują się następującymi właściwościami:

Krótki czas taktowania i łatwość obsługi.Duża wytrzymałość i wydajność.Siła nacisku tłoka 270 kN.Do prasowania lekkich beczek metalowych i beczek obręczowanych.Dostępne również w wersji dla stref zagrożonych wybuchem EX II Gcb IIBT3.Wysoka przepustowość – do 50 beczek na godzinę.Wyposażone w wannę odbiorczą na pozostałości płynów.Otwór inspekcyjny na przodzie.

Kanałowe prasy belujące.

Zakres zastosowań: zakłady utylizacji odpadów, przemysł przetwórczy, handel, przedsiębiorstwa logistyczne, magazyny centralne, przemysł papierniczy, drukarnie, sortownie. Przeznaczone do obróbki następujących materiałów: karton, papier, folia (PPK), DSD, PET, tworzywa warstwowe i inne. Załadunek: zazwyczaj ciągłe zaopatrzenie przez różne systemy (np. taśmy podawcze, podajniki, instalacje ssące itp.) W pełni zautomatyzowane zgniatanie i opasywanie beli. Siła nacisku tłoka do 1200 kN. Ciężar beli do 1100 kg. Możliwość zastosowania wszelkich technik podawczych. Innowacyjne rozwiązania niosą istotne korzyści.

Prasy odwadniające dla przemysłu spożywczego i rozlewni napojów.

Dwa zasadnicze rodzaje pras: uniwersalne prasy recyclingowe HSM i prasy do etykiet.

Uniwersalne prasy recyclingowe URP-S są w miarę technicznych możliwości w całości wykonane ze stali szlachetnej i zaprojektowane specjalnie do opróżniania, zagęszczania i transportowania źle napełnionych lub pustych opakowań jednorazowych.Istotną zaletą takich pras jest możliwość ponownego wykorzystania wytłoczonych treści do produkcji biogazu lub pasz.

Pionowe prasy belujące serii V-Press.

Dzięki swoim rozmiarom, kosztom obsługi i parametrom technicznym znakomicie sprawdzają się w zakładach przemysłowych, przetwórczych i przedsiębiorstwach handlowych. Za pomocą tych kompaktowych pras belujących można zredukować objętość opakowań o nawet 95%. Ofertę produktów HSM w zakresie pionowych pras belujących otwiera mała ręczna prasa do folii V-Press 60, a zamyka najbardziej zaawansowany model V-Press 1160.

Poziome prasy belujące HSM.


Znajdują zastosowanie w zakładach przemysłowych, przetwórczych i utylizacji odpadów. Są wykorzystywane do kompresji zarówno papieru, kartonów i folii, jak i materiałów rozprężliwych, takich jak pianki, styropian, puste bryły, pojemniki blaszane, beczki, opony samochodowe itp.

Prasy belujące serii HL wyróżniają się niską zabudową i dużym otworem załadowczym, ułatwiającym użytkownikowi przetwarzanie tego typu materiałów.

SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes