Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Wynajem Lokali INVEST-TOR

Telefon:
693 909 837, kontakt-informacje
E-mail:
Wynajem Lokali INVEST-TOR
Usługa - informacje
Nazwa usługi:

Wynajem Lokali Łódź

Nazwa rozszerzona:

Wynajem Lokali łódzkie

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Załączniki:
Czas wykonania:
Zgodnie z umową
Warunki handlowe:
Do uzgodnienia
Opis usługi:
Nasz budynek znajduje się na ul. Srebrzyńskiej 63 ( przy al. Włókniarzy ) naprzeciwko marketu MAKRO. Budynek jest nowy trzypiętrowy został wzniesiony w technologii tradycyjnej .
Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe ( duże przestronne witryny sklepowe) z przeznaczeniem na handel i usługi o pow. 170 m2 każdy.
Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się po sześć lokali mieszkalnych o pow. ok. 50 m2 . Każde mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc.
Na trzecim piętrze znajduje się kawalerka o pow. 35 m2, dwupokojowe mieszkanie z wydzieloną kuchnią o pow. 49m2 oraz apartament o powierzchni ok. 106m2. ( trzy sypialnie, kominek w salonie, salon połączony z kuchnią, pralnia , łazienka, toaleta.)
Wszystkie mieszkania są umeblowane i wyposażone w odbiorniki TV, lodówkę, pralkę, kuchnię elektryczną . Teren budynku jest ogrodzony, posiada miejsca parkingowe. Brama wjazdowa na pilota, domofon.
W niedalekim sąsiedztwie znajduje się centrum handlowo- rozrywkowe „Manufaktura” , Park na Zdrowiu, oraz kompleks basenów „Fala”.
Dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes