Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Pirys Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.

Telefon:
42 686-37-44, biuro
E-mail:
Pirys Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.
Usługa - informacje
Nazwa usługi:

Naprawa pękniętych murów

Nazwa rozszerzona:

Naprawa pękniętych murów prętami śrubowymi

Naprawa pękniętych murów  Naprawa pękniętych murów prętami śrubowymi

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Marka:
Brutt Saver
Opis usługi:
Naprawa pękniętych murów.

Naprawa i wzmocnienie popękanych ścian i całych konstrukcji budowlanych według nowoczesnej niemieckiej technologii „Brutt Saver”Prawie każdy obiekt budowlany z betonu, cegły, kamienia, drewna lub innego materiału konstrukcyjnego z wiekiem bezwzględnie wymaga naprawy, wzmocnienia lub rekonstrukcji uszkodzonych elementów. Również obiekty budowlane znajdujące się w pobliżu szlaków komunikacyjnych narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia, które wywołują przejeżdżające pojazdy. W takich obiektach zdarzają się często wewnętrzne i zewnętrzne pęknięcia ścian i murów, szczeliny albo odspajanie 2- lub 3-warstwowych ścian nośnych lub działowych. Od kilkudziesięciu lat do wzmocnienia zarysowanych ścian stosuje się zwykły drut zbrojeniowy i zaprawę cementowa lub klejowa. Drut rdzewieje a zaprawa jest mało elastyczna lub nieskutecznie wiąże drut z cegła, betonem czy kamieniem. Rdzawy pył tworzy pustkę miedzy drutem i zaprawa. W te pustkę dostaje się woda, która w zimie zamarza i kruszy ścianę w miejscu naprawy pęknięcia.


Firma Pirys zna sposób na skuteczna naprawę w/w uszkodzeń. Tym sposobem jest zastosowanie niemieckiej technologii „Brutt Saver”. W technologii „Brutt Saver” statyczne zabezpieczenia takich obiektów uzyskuje się dzięki zamontowaniu w otworach lub bruzdach pękniętej ściany/muru wysokowytrzymałych, elastycznych prętów, walcowanych i skręcanych ze stali nierdzewnej. Śrubowe pręty wykonane są z austenitycznej stali nierdzewnej o bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności chemicznej. Dzięki szczególnej obróbce stali otrzymano produkt, którego wytrzymałość na rozciąganie wzrasta prawie dwukrotnie w stosunku do tradycyjnych drutów zbrojeniowych. Specjalna zaprawa tixotropowa na bazie cementu, która wypełnia się otwór lub bruzdę w pękniętej ścianie, silnie łączy pęknięte elementy konstrukcji budowlanej z prętem stającym się zbrojeniem dla uszkodzonej ściany.


Jeśli macie Państwo problemy z popękanymi ścianami, kolumnami, kominami, nadprożami i chcielibyście Państwo poszerzyć swa działalność o technologie „Brutt Saver” to uprzejmie prosimy o kontakt.Oferujemy dostęp do nowoczesnej, znanej na całym świecie, technologii, która w Polsce jest znana zaledwie od kilku lat. Należy podkreślić, że technologie te stosujemy z powodzeniem również w budynkach zabytkowych.Zastosowanie:

Naprawa, stabilizacja czy kotwienie konstrukcji budowlanych w szczególności:

rekonstrukcje uszkodzonych elementów budowy
naprawa i wzmocnienie obiektów historycznych ( zabytkowych)
naprawa konstrukcji mostowych
budynków z elementów prefabrykowanych i wielu innych

Zalety:

trwała stabilność muru
szybki i prosty montaż
minimalna ingerencja w budynek
możliwość stosowania w obiektach zabytkowych
niskie koszty materiałów i robocizny
SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes