Polski Biznes
Wystawca produktu\usługi - informacje
Nazwa firmy:

Alka-Mar Sp. z o.o.

Telefon:
061 866-30-71 w.354,355, 061 25-06-488
E-mail:
biuro@alka-mar.pl
Alka-Mar Sp. z o.o.
Usługa - informacje
Nazwa usługi:

Nawierzchnie sportowe

Nazwa rozszerzona:

Ceny Detal:

Cena netto: info. tel.

Ceny Hurt:

Cena netto: info. tel.

Opis usługi:
posadzka sportowa powierzchniowo elastyczna - jest zestawem materiałów na bazie żywic poliuretanowych, służących do wykonania elastycznych, wielowarstowych nawierzchni sportowych. Przeznaczona jest do zastosowania w obiektach zamkniętych, takich jak hale sportowe, sale gimnastyczne, sale widowiskowo-sportowe itp. Wykonywana jest na podłożu powierzchniowo elastycznym czyli tzw. ruszcie drewnianym, co zapewnia właściwości zbliżone do tradycyjnej nawierzchni sportowej, jaką jest parkiet.

zalety: Jest to duża sprężystość, wysoka elastyczność i znakomite tłumienie energii udarowej, wysoki współczynnik tarcia, efektowny wygląd uzyskiwany dzieki dowolnej kompozycji kolorów lakierów nawierzchniowych, bezspoinowość i łatwość utrzymania czystości. Duża punktowa tardość nawierzchni pozala na uniwersalne wykorzystanie hali sportowej, także jako miejsca zabaw, koncertów, akademii itp. Jest dużo tańsza od nawierzchni drewnianych. Stanowi też bezpośednią konstrukcję dla posadzek wykonanych z linoleum.

Linosport jest w 100% naturalną wykładziną typu linoleum, która powstaje z korka, żywicy, oleju lnianego, wapienia i juty.Nawierzchnia ma grubość 4 mm i jest jednowarstwowa, niemniej jej intensywna eksploatacja jest możliwa przez ponad 50 lat.

SZUKAJ PRODUKTU / usługi lub firmy

 

POLECANE PRODUKTY I USŁUGI

Polski Biznes